Veselības centrs

Veselības centrs "Vivendi" ir jauna koncepta ambulators veselības centrs, kas specializējas stresa un neveselīga dzīvesveida izraisītu veselības traucējumu ārstēšanā.

Mūsu pieeja pacientam ir balstīta uz integrētu profesionālu medicīnas speciālistu darbu, kas strādā ar cilvēku kā vienu veselumu, ņemot vērā visas slimības izcelsmes saknes – bioloģiskās, emocionālās un sociālās.

Uzskatām, ka ārstēšanas efektivitātes pamatā ir - terapeitiska dzīves stila pārmaiņu īstenošana, lai veselības uzlabojums būtu ilgtermiņa.

Veselības centrā ir pieejami sekojoši speciālisti - ģimenes ārsts, internists (iekšīgo slimību speciālists), kardiologs, neirologs, algologs (sāpju ārsts), fizioterapeits, psihoterapeits, psihosomatiskās medicīnas speciālists, psihiatrs, uztura speciālists un masieris.

Veselības centrā iespējams saņemt konsultācijas, veikt laboratorisko un klīnisko izmeklēšanu, profilaktiskās pārbaudes un ārstēšanu, tai skaitā ar specializētu terapeitiska dzīvesstila pārmaiņu programmu palīdzību.

Pacienta ārstēšanā tiek kombinētas gan trandicionālās, gan komplimentārās medicīnas metodes, lai pēc iespēja efektīvāk tiktu sasniegts iecerētais mērķis – vesels un laimīgs cilvēks.

Veselības centra "Vivendi" speciālisti piedāvā regulāras izglītojošas lekcijas un seminārus uzņēmumiem, kā arī ikvienam interesentam, par ko vairāk varat uzzināt sadaļā "Uzņēmumiem".

Ikviens no veselības centra "Vivendi" piedāvātajiem pakalpojumiem un konsultācijām pacientu ērtībai pieejams latviešu, krievu un angļu valodās.

home.cookies_accept_text