Relaksācijas disks LV/RU

Relaksācijas disks LV/RU

Jaunums: Relaksācijas disks LV/RU

Mūsdienu straujais dzīves temps, vēlme būt veiksmīgam - izveidot labu karjeru, būt pārtikušam - nodrošināt ģimenei cienījamus dzīves apstākļus, bērniem labu izglītību, būt sabiedriski aktīvam, pieprasītam un mūsdienīgam ir radījis augsni emocionālai pārslodzei, pastāvīgam stresam un “izdegšanas” riskam.

Progresīvā muskuļu relaksācija ir dziļas relaksācijas paņēmiens, kas efektīvi tiek izmantots, lai kontrolētu stresu, trauksmi un panikas lēkmes, mazinātu bezmiegu, uzlabotu spēju atpūsties, tādējādi uzlabojot koncentrēšanās spējas, un samazinātu hronisku sāpju simptomus, kā arī paaugstinātu pašapziņu un attīstītu spontanitāti.

Progresīvā muskuļu relaksācija balstās uz pakāpenisku dažādu muskuļu grupu sasprindzinājumu, pēc kā seko relaksācijas fāze, kuras laikā pēkšņi tiek atbrīvots sasprindzinājums, izjūtot muskuļa atslābinājumu.  

Medicīnas speciālisti progresīvo muskuļu relaksāciju izmanto kombinācijā ar standarta metodēm simptomu atvieglošanai, piemēram, galvassāpju, ļaundabīgā audzēja izraisīto sāpju, augstu asinsspiedienu un gremošanas traucējumu gadījumos.

"Vivendi" speciālistu īpaši izstrādātais relaksācijas disks palīdzēs atslābināt gan ķermeni, gan prātu vienlaikus!  

Tas aizņems tikai 10-15 minūtes no Tavas dienas!

 

Relaksacijas diski LV/RURelaksācijas ieraksti ir pieejami CD formā vai digitāli, saņemot tos uz e-pasta adresi. Vienā komplektā ietilpst vienas valodas divi ieraksti - sievietes balss un vīrieša balss variantā. 

Diskus ierunājuši veselības centra "Vivendi" speciālisti: 

Kristīne Dūdiņa, psiholoģe

dr. Edmunds Jansons, ārsts, Ci gun skolotājs

dr. Tarass Ivaščenko, psihoterapeits, psihosomatiskās medicīnas ārsts

dr. Natālija Bērziņa-Novikova, psihiatre

CD diska cena ir 5,90 EUR, savukārt digitālo ierakstu cena ir 3,90 EUR. 
 

Relaksācijas diskus var iegādāties veselības centrā "Vivendi", Dzirnavu ielā 16, Rīgā. 
Par digitālajiem ierakstiem lūgums jautāt administrācijai, rakstot uz info@vivendicentrs.lv vai zvanot uz tālruni 204 51 777.

home.cookies_accept_text