Ķermeņa veselība

Ķermeņa veselība

Ķermeņa veselība tāpat kā psihoemocionālā veselība un sociālā labklājība pieder pie cilvēka dzīves kvalitātes nozīmīgākajiem rādītājiem un vajadzībām, tādēļ ikdienas steigā ir ļoti būtiski un nepieciešami atveltīt laiku sev - savam ķermenim. 

Katru dienu ķermenim ir nepieciešamas rūpes un uzmanība. Ja netiek veltīta pienācīga uzmanība ķermenim, tad cieš ne vien ķermenis, bet arī cilvēka psihoemocionālā veselība un sociālā labklājība, un otrādāk. 

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā cilvēks var parūpēties par sava ķermeņa veselību, ir ievērot regulāras fiziskās aktivitātes. Regulāras fiziskās aktivitātes stiprina ķermeņa muskulatūru un kaulus, uzlabo sirds – asinsvadu un elpošanas sistēmas funkcionālās spējas, palīdz novērst un samazināt aptaukošanos, kā arī uzturēt optimālu ķermeņa svaru. Uzsākot regulāras fiziskās aktivitātes, ir ieteicams konsultēties ar fizioterapeitu, kurš, izvērtējot fizisko stāvokli, palīdzēs ikdienā ieviest pacienta ķermenim atbilstošas fiziskās aktivitātes. 

Tāpat ķermeņa veselību palīdzēs uzturēt masāža. Masāža ir viena no vissenākajām tautas dziedniecības metodēm un vēl aizvien tiek plaši izmantota ķermeņa kopšanā un ārstēšanā. Masāža mazina muskuļu saspringumu un sāpes, uzlabo asins cirkulāciju un vielmaiņu. Masāža iedarbojas ne tikai uz ādu, muskuļiem, saitēm, bet uzlabo arī fiziskās un garīgās darba spējas. 

Pie tam regulāri apmeklējot grupu nodarbības un masāžas seansus, ķermenis būs divtik pateicīgs! 

 

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24h iepriekš. Ja darīsiet to vēlāk, ir jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

home.cookies_accept_text