Psihoterapeits

Psihoterapeits

Depresija, stress, panikas lēkmes, trauksme, lieli emocionāli pārdzīvojumi, izdegšana, bieža slimošana, dzīvesprieka zudums, neatrisinātas attiecību problēmas ar tuviniekiem, ieilgušas sociālās problēmas ir daži no indikatoriem, ka ir nepieciešams apstāties un pārdomāt radušos situāciju. Emocionālās pārslodzes rezultātā pasliktinās arī fiziskā labsajūta un cieš dzīves kvalitāte.

Ja neizdodas tikt galā pašu spēkiem, tad palīdzēt varētu psihoterapeita, psihosomatiskās medicīnas ārsta konsultācijas, kurš pēta likumsakarības starp emocionālajiem faktoriem un fizisko veselību, pievēršoties slimības cēloņu diagnostikai un ārstēšanai. Bieži vien pats cilvēks nemaz nezina, ka sliktās pašsajūtas cēlonis ir psihoemocionāls.

Psihoterapeits var palīdzēt, ja ir:

  • attiecību problēmas
  • psiholoģiskās grūtības ikdienas dzīvē ( piemēram, problēmas darbā)
  • krīzes situācijas
  • veselības pasliktināšanās paaugstinātas psiholoģiskas slodzes gadījumos
  • ēšanas traucējumi – anoreksija, bulīmija, aptaukošanās, kas saistīta ar pārmērīgu ēšanu psiholoģisku iemeslu dēļ.

Plašāk varat lasīt šeit

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24h iepriekš. Ja darīsiet to vēlāk, ir jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

home.cookies_accept_text