Dr. Linda Zvaune

Zvaune.jpg

Dr. Linda Zvaune

Neiroloģe, sāpju ārste

Neirologs ar padziļinātu skatījumu hronisku sāpju ārstēšanā. Specializējos dažādu galvassāpju veidu diagnostikā un ārstēšanā. Neirologa specialitāte apgūta Rīgas Stradiņa universitātē, mācoties un strādājot RAKUS Gaiļezera slimnīcas Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikā, kur arī turpinu strādāt, kā dežūrneirologs, ārstējot pacientus ar dažādām akūtām neiroloģiskām saslimšanām. Mana papildspecialitāte ir algologs jeb sāpju ārsts, kas paver plašāku skatījumu par sāpju izcelsmi, mehānismiem un piemērotākām ārstēšanas iespējām. Konsultēju pacientus ar galvassāpēm, muguras sāpēm, locītavu sāpēm, vēža izraisītām sāpēm un citiem hronisku sāpju veidiem. Palīdzu sastādīt ārstēšanas plānu, izmantojot multimodālu terapijas pieeju, sadarbojoties ar dažādiem speciālistiem.

Regulāri papildinu zināšanas neiroloģijas, sāpju izpētes, galvassāpju  jomā un labprāt iesaistos sabiedrības veselības izglītojošos pasākumos.

Patīk meklēt un ieraudzīt mazos ”puzles” gabaliņus, iedziļināties sīkākajās detaļās, lai saliktu lielo kopbildi. Kā reiz teikusi Zenta Mauriņa "lielākais mākslas darbs ir un paliek dzīvais cilvēks", šo mākslas darbu joprojām turpinu apbrīnot.


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte, Tālākizglītības fakultāte, algologa papildspecialitāte, 2016

Rīgas Stradiņa universitāte, Tālākizglītības fakultāte, ārsta neirologa diploms, 2015

Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas fakultāte, ārsta diploms, 2009


Profesionālā pieredze 

Rīgas Stradiņa universitāte, Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedra, stundu pasniedzējs, 2016 - pašlaik

RAKUS, Stacionārs Gaiļezers, Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnika, Insulta vienība, dežūrneirologs 2015 - pašlaik

MFD Veselības centrs Pārdaugava, neirologs, 2015 - 2017

RAKUS, Gaiļezers, Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnika, ārsts stažieris neirologs, 2010 - 2015
 

Pārvalda latviešu, krievu un angļu valodu.

home.cookies_accept_text