Jeļena Pavlova

J_Pavlova.jpg

Jeļena Pavlova

Uztura speciāliste

Uzturam ir svarīga nozīme cilvēka dzīvē. Uztura paradumi ir viens no mūsu veselību ietekmējošiem faktoriem. Bieži cilvēku vidū pastāv kļūdains uzskats, ka uztura speciālisti liek ievērot ļoti ierobežojošas diētas, izslēdzot iemīļotus produktus. Patiesībā – es neaizliedzu nevienu produktu, bet norādu uz uztura kļūdām un palīdzu tās mainīt, sniedzot padomus un  jaunas receptes, kuras pati esmu izmēģinājusi. Saviem pacientiem iesaku nepretoties pārmaiņām un būt mērķtiecīgiem. Tikai ar gribasspēku un mērķtiecību var sasniegt labu rezultātu jebkurā dzīves jomā, arī ēšanas paradumu maiņā.

Specializējos svara korekcijā, kā arī sniedzu konsultācijas dažādu slimību gadījumā (gremošanas sistēmas slimības, podagra, anēmija, 2. tipa cukura diabēts, sirds un asinsvadu slimības). Padziļināti interesējos par uzturu grūtniecības laikā, zīdaiņu uzturu (piebarojuma uzsākšana) un bērnu uzturu.

Sastādu individuālās ēdienkartes, ņemot vērā pacienta dzīvesveidu, veselības stāvokli un vēlmes.

Savas zināšanas papildinu, regulāri apmeklējot Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas, Ārstu Biedrības un citas Latvijas, kā arī Starptautiskās konferences.


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte, Rehabilitācijas fakultāte, bakalaura profesionālais grāds veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikācija, 2009. g.

Rīgas Stradiņa universitāte, Rehabilitācijas fakultāte, veselības zinātņu maģistra grāds uzturzinātnē, 2011. g.


Profesionālā pieredze

Auglības klīnika MAMA Rīga, uztura speciāliste, 2015. g.– pašlaik

Labu manieru skola “METROMODELS”, dietoloģijas pasniedzēja bērniem, 2014. g. – pašlaik 

Profesionālās izglītības iestāde “SPA SHOOL”, dietoloģijas pasniedzēja pieaugušajiem, 2011. g. – pašlaik 

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas valdes locekle, 2009. g. – pašlaik

 Āgenskalna klīnika, uztura speciāliste, 2012. – 2017. g.

Veselības Centru Apvienība, uztura speciāliste, 2011. – 2015. g.

Esmu piedalījusies vairākos Rīgas domes Labklājības departamenta projektos, lasot lekcijas par veselīgu uzturu pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem, pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem, sēdoša darba veicējiem, sievietēm grūtniecības periodā. Citur Latvijā esmu vadījusi uztura nodarbības skolēniem un skolēnu vecākiem, kā arī lasījusi lekcijas medicīnas darbiniekiem.

 

Pārvaldu latviešu un krievu valodu.

home.cookies_accept_text