Dr. Ilze Mežraupe (Sestule)

I_Sestule.jpg

Dr. Ilze Mežraupe (Sestule)

Psihoterapeite, psihiatre

Esmu psihodinamiskās psihoterapijas skolas pārstāve, izmantoju arī psihoanalītisko pieeju. Strādāju ar dažāda vecuma pacientiem, tai skaitā arī ar pusaudžiem. Pēdējo gadu laikā papildus interesējos par psihoemocionālām problēmām un krīzi mūža vidusposmā. Īpaša interese un pieredze ir darbs ar ēšanas traucējumiem – anoreksiju, bulīmiju, kompulsīvo pārēšanos. VIVENDI ir iespēja organizēt ēšanas traucējumu ārstēšanu pēc komandas principa – iesaistot nepieciešamos speciālistus un strādāt ne tikai ar pacientu, bet arī ar viņa ģimeni.


Izglītība

Resertifikācija psihoterapijā, 2014. gada maijs

Rīgas Stradiņa universitāte, TIF, Rezidentūra psihiatrijā, iegūta psihiatra specialitāte, 2008. g. – 2012. g.

RSU TIF, Somijas Bērnu un pusaudžu Psihiatrijas biedrības Medicīniskās psihoterapijas attīstības centrs, Bērnu un pusaudžu psihoanalītiskā psihoterapija – specializācija bērnu un jauniešu psihoterapijā, 2005. g. – 2008. g.

P.Stradiņa Klīniskās Universitātes pēcdiploma apmācība Psihodinamiskajā psihoterapijā, iegūta psihoterapeita specialitāte, 2002. g. – 2003. g.

Rīgas Medicīnas akadēmija, iegūts ārsta grāds, 1989. g. – 1994. g.


Profesionālā pieredze

Privātprakse psihoterapijā un psihiatrijā, 2012. g. – pašlaik

BKUS “Gaiļezers” Bērnu Psihiatrijas klīnika, ārsts psihoterapeits, 2009. g.– 2013. g.

Valsts Psihiatrijas un narkoloģijas centrs, ārsts, rezidents – psihiatrs, 2008. g. – 2012. g.

Ārsta – psihoterapeita privātprakse, 2006. g.– 2012. g.


Dalība biedrībās

Latvijas ārstu psihoterapeitu asociācijas (LĀPA) biedre

Latvijas psihiatru asociācijas biedre
 

Regulāri piedalās Latvijas ārstu psihoterapeitu asociācijas (LĀPA) rīkotājās apmācībās: Psihopatoloģijas kā attīstības traucējumi (2013. g. – 2014. g.)

Lasa lekcijas Latvijas ģimenes ārstu asociācijā (Tēmas: Ēšanas traucējumi, AN; Vardarbība pret bērnu – sekas, terapijas iespējas; Bērnu un pusaudžu psihoterapija) un Latvijas Universitātē ārstiem rezidentiem.

Regulāri apmeklē starptautiskus seminārus, kongresus specialitātē, piemēram - Vācijas psihiatru un psihoterapeitu biedrības ikgadējie kongresi Berlīnē u. c.
 

Pārvalda latviešu, krievu, angļu valodas.

home.cookies_accept_text